İnternette birşey ararken karşıma çıkan bir siteden bahsetmek istiyorum.Aradığım şeyle anlatacağım şeyin bu arada hiç bir alakası yok.Tamamen rastlantı sonucunda ulaştım bu siteye.Vereceğim site sayesinde online olarak karikatür yapabileceksiniz.Sakın ha basit karikatür yapma sitelerinde sanmayın.Ben biraz inceleme yaptım gerçekten inanılmaz ve profesyonel karikatürler yapabiliyorsunuz.Biraz bahsetmek gerekirse karikatür yapmak için siteye üye olmanız gerekiyor.Üye olduktan sonra siteye giriş yapıyorsunuz ve karikatürlerinizi oluşturmaya başlayabiliyorsunuz. Sizleri daha fazla bekletmeden karikatür yapacağınız sitenin adresini vereyim. Karikatür yapmak için buradaki siteye giriyoruz. Siteye girdikten sonra SİNG UP TODAY kısmına tıklıyoruz ve aşağıdaki gibi bir kayıt formu açılacaktır.Oraya üye bilgilerimiz girdikten sonra Create Trial Account butonuna basıyoruz.Kayıt olduktan sonra herhangi bir aktivasyon yapmanıza gerek yok.Zaten butona bastığımızda otomatik olarak siteye giriş yapmış bulunuyoruz.

Kayıt olduktan sonra siteye girdiğimizde açılacak olan sayfanın üst kısmında aşağıdaki gibi bir menü sizleri bekliyor olacaktır.Kısaca bu menülerden bahsetmek istiyorum.Bizim işimize yaracak olanları anlatacağım diğerleri es geçeceğim.

Home: Bunu yazmama gerek yok ama buna tıkladığınızda anasayfaya gelirsiniz.

Comics: Bu kısımdan karikatür yapıyoruz.Buraya tıkladığımızda karşımıza Make a Comic ve My Comic kısımları açılacaktır.Yeni karikatür yapacaksanız Make a Comice önceden yaptığımız karikatürlere bakmak içinde My Comice tıklamanız yeterli olacaktır.

Characters: Bu kısımdan karikatürlerimizde kullanacağımız karakterleri yapabiliyoruz.Burada da iki kısımdan oluşuyor. Yeni karakter yaratmak için Make a Characters önceden yaptığınız karikatürleri düzenlemek içinde My Characterse tıklamanız yeterli olacaktır.

Bunlarıda söylediğimize göre artık karikatür yapmaya başlayabilirsiniz.Detaylı şekilde buradan nasıl karikatür yapabilirsiniz anlatamayacağım ama siteyi biraz incelerseniz olayı anlarsınız güzel karikatürler yapabilirsiniz.Son olarak sizler için 1-2 dakika içerisinde hazırladığım karikatürü paylaşayım.